USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Brisa De Gramado Gramado Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Pousada Brisa de Gramado Gramado Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Pousada Brisa De Gramado

Rezerwacja online
2026-08-29
2026-08-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

48

Pousada Brisa De Gramado 2*

 Wi-Fi
 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Usytuowany maksymalnie 1 km od takich miejsc zakupów jak Centrum targowo-wystawiennicze Expogramado RS, wygodny hotel Pousada Brisa De Gramado ma 6 pokojów w pobliżu przystanku autobusowego.

Kościół św. Piotra oraz Estátua do Maestro Eleazar de Carvalho znajdują się odpowiednio nie więcej niż 14 min spacerem oraz w pobliżu od wygodnego hotelu. Maksymalnie 1,1 km od hotelu leży Igreja do Relógio, znane miejsce kultu. 25 min piechotą od Pousada Brisa znajduje się Muzeum motoryzacji Hollywood Dream Cars.

Pokoje w tym 2-gwiazdkowym obiekcie wyposażone są w telewizję satelitarną, a także minibar. Wyposażenie łazienek obejmuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Goście mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników w prywatnych łazienkach z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

Restauracja Lancheria Padilha znajduje się w 100 metrach.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Gaśnice

Usługi

  • Obsługa pokojowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 21:00
Wyjazd: od 11:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z 2-gwiazdkowego hotelu Pousada Brisa De Gramado?

    Podróż od 2-gwiazdkowego hotelu Pousada Brisa De Gramado do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • 🚗

    Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w wygodnym hotelu Pousada Brisa De Gramado?

    Wygodny hotel Pousada Brisa De Gramado udostępnia parking.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Brisa De Gramado?

    Goście hotelu Pousada Brisa De Gramado powinni wymeldować się o 12:00.
  • Czy znajdę miejsce do pracy w moim pokoju w 2-gwiazdkowym hotelu Pousada Brisa De Gramado?

    Tak, obszar roboczy znajduje się w niektórych pokojach w 2-gwiazdkowym hotelu Pousada Brisa De Gramado.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-29
2026-08-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Pousada Brisa De Gramado, Brazylia

R. Tristao Oliveira, 252 Minuano,, Gramado, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved